Let's have some Party
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ora Exacta
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Profile Views

Get your
Ultimele subiecte
» Autobuzul...
Eu incep ca de fiecare data topicul :D EmptyMar Feb 17, 2009 4:41 pm Scris de emanuelm

» Filme horror ..:D
Eu incep ca de fiecare data topicul :D EmptyJoi Ian 08, 2009 10:11 am Scris de ddenis

» World of Warcraft
Eu incep ca de fiecare data topicul :D EmptyJoi Ian 08, 2009 10:04 am Scris de ddenis

» Alte filme vizionate
Eu incep ca de fiecare data topicul :D EmptyMier Ian 07, 2009 9:54 pm Scris de Laura

» adio plictiseala!:D
Eu incep ca de fiecare data topicul :D EmptyMar Dec 30, 2008 12:08 pm Scris de Laura

» Hancock | E super |
Eu incep ca de fiecare data topicul :D EmptyMar Dec 23, 2008 10:52 pm Scris de Laura

» Superhero movie
Eu incep ca de fiecare data topicul :D EmptyMier Dec 10, 2008 10:07 pm Scris de Laura

» Bancuri I ...
Eu incep ca de fiecare data topicul :D EmptyDum Noi 16, 2008 11:49 am Scris de amethyst

» cititi si luati aminte
Eu incep ca de fiecare data topicul :D EmptyLun Oct 27, 2008 11:00 pm Scris de dee-dee

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Eu incep ca de fiecare data topicul :D

+3
Laura
dee-dee
George
7 participan?i

In jos

Credeti in extaterestri ?

Eu incep ca de fiecare data topicul :D I_vote_lcap64%Eu incep ca de fiecare data topicul :D I_vote_rcap 64% 
[ 7 ]
Eu incep ca de fiecare data topicul :D I_vote_lcap36%Eu incep ca de fiecare data topicul :D I_vote_rcap 36% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 11
 
 

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  George Vin Sept 05, 2008 10:10 am

Ok , deci pt cei interesati am un document , care pare a fi un mesaj de la ei alien alien , http://rapidshare.com/files/143051905/Schimbati.doc.html


Ultima editare efectuata de catre George in Mar Sept 09, 2008 9:51 am, editata de 2 ori
George
George
Admin

Mesaje : 97
Data de înscriere : 25/08/2008

https://smileforever.all-up.com

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  dee-dee Vin Sept 05, 2008 10:22 am

Deci...ce cred eu despre extraterestri...hm... nu stiu ce sa zic....am citit biblia si acolo nu spune nimik despre alte fiinte din univers probabil ca exista...miam intrebat si parintii ce cred despre asta...si ei miau spus: Noi credem in biblie si parerea noastra este ca cineva a avut o imaginatie infecta si au inventat asa ceva... sau dpa cum se spune Diavolul lucreaza si el vrea totusi sa faca lumea sa creada ca Dumnezeu e un nimeni" totusi sunt de acord si cu parintii....dar ma gandesc totusi ca macar pe undeva in alta galaxie exista macar njte bacterii...adik nuj ce sa mai cred...poate chiar intradevar imaginatia ne joaca feste Razz sau nu...Wink NOBODY KNOWS THE TRUE!

dee-dee

Mesaje : 40
Data de înscriere : 25/08/2008
Varsta : 30

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  George Vin Sept 05, 2008 10:28 am

Nu uita sa votezi Very Happy Si cum iti explici stelele ce se misca Very Happy affraid
George
George
Admin

Mesaje : 97
Data de înscriere : 25/08/2008

https://smileforever.all-up.com

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  Laura Vin Sept 05, 2008 3:52 pm

da...da...am votat si in legatura cu chestia aia care o trimiti tu, George, cititi-o...desi o sa adormiti ca is 6 pagini Smile),merita citita
Laura
Laura
Admin

Mesaje : 106
Data de înscriere : 25/08/2008

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty :D ma rog...

Mesaj  dee-dee Lun Sept 08, 2008 10:20 am

Sunt avioane:P...ca altceva nare ce sa fie...adik ma rog...is avioane:))

dee-dee

Mesaje : 40
Data de înscriere : 25/08/2008
Varsta : 30

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Aliens are cute

Mesaj  ddenis Lun Sept 08, 2008 3:58 pm

Exista mh....poate nus verzi si nu au 3 maini..dar unii oameni sigur nus de pe planeta asta:P
ddenis
ddenis

Mesaje : 30
Data de înscriere : 08/09/2008
Varsta : 29
Localizare : Undeva in varfu dealului:P

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  dee-dee Lun Sept 08, 2008 4:02 pm

Se poate sa existe....am citit de pe alte forum-uri si era cineva de parere ca Napoleon era cam ciudat ca vorbea cu 7 oameni deodata.... adik nu se stie.... si am impresia ca lucrurile astea sau mai intamplat odata...ca daca totusi de nuj cate secole se cun atatea legi ale fizicii etc...totusi ar fi trebuit ca noi sa fim mult mai evoluati...in fine...si tehnologia la fel....sau poate se int ca in filmu ala idiocracy Smile)) sa ajunga oamenii la un IQ de 4 Smile))

dee-dee

Mesaje : 40
Data de înscriere : 25/08/2008
Varsta : 30

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  Laura Lun Sept 08, 2008 11:21 pm

da...si eu am mai citit intr-o carte...dar nu stiu cum se numea scratch daca o sa aflu va zic
Laura
Laura
Admin

Mesaje : 106
Data de înscriere : 25/08/2008

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty pff , pai .. ar trebui sa existe

Mesaj  Trick_kidd Mar Sept 09, 2008 3:24 pm

dak nu exista , ptr ce naiba o fo creat universu ???

doar ptr oameni..

noi abia ajungem pe luna ..deci este o posibilitate ca nu suntem singuri in univers Smile)

cine stie...

da eo am vaz extraterestri ... in filmu de aseara =))

Trick_kidd

Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/09/2008

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  Laura Mier Sept 10, 2008 5:05 pm

ddenis, te-ai uitat la oraselul lenes cum ti-am zis?:> si ala era despre extraterestrii Laughing
Laura
Laura
Admin

Mesaje : 106
Data de înscriere : 25/08/2008

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  dee-dee Mier Sept 10, 2008 10:45 pm

Bre vine sfarsitu lumii =)) cik o sa fim inghiti de o gaura neagra =)) las sa ne rugam poate ne salveaza extraterestrii =))

dee-dee

Mesaje : 40
Data de înscriere : 25/08/2008
Varsta : 30

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty teoria mea :)

Mesaj  todexpress Vin Sept 12, 2008 10:26 am

Cineva mi-a spus cand eram copil "invata sa privesti mai departe decat poti intinde mana" si asta am facut, am invatat sa tin ochii larg deschisi si sa privesc cat mai departe (daca eram miop dadeam de draq) doar pentru ca noi nu cunoastem ceva nu inseamna ca nu exista, deobicei frica de necunoscut ne stopeaza evolutia, eu unul nu cred in multe (nu cred in moarte, nu cred in rai, in iad si mai ales nu cred in explicatia simpla a tuturor lucrurilor VOIA DOMNULUI) dar sunt convins ca nimic nu moare, totul se transforma, si in nici un caz nu suntem singuri in univers Smile...asta e parerea mea si nu vreau sa jignesc pe nimeni..mai ales pe cei care isi lasa copii sa moara din cauza ca ASA ESTE VOIA DOMNULUI si ca prefera sa stea in intuneric si sa acopere fiecare crapatura din perete prin care intra soarele doar ca sa tina cu dintii de ideea ca el nu exista!!!
todexpress
todexpress

Mesaje : 31
Data de înscriere : 11/09/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  George Vin Sept 12, 2008 10:29 am

ce tare ai spus-o :O u rock Wink
George
George
Admin

Mesaje : 97
Data de înscriere : 25/08/2008

https://smileforever.all-up.com

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty :)

Mesaj  todexpress Vin Sept 12, 2008 12:09 pm

merci Embarassed
todexpress
todexpress

Mesaje : 31
Data de înscriere : 11/09/2008
Varsta : 36

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  amethyst Mar Sept 16, 2008 5:54 pm

prostii cu gaura neagra apocalipsa se zice de ani buni incoace de knd a venit Iisus pe pamant ca va fi la a2a venire a Domnului si k la apocalipsa va fi flacari si ca nimeni nu va simti flacarile cel putin asa scrie in biblie si sunt sigura ca dak ar veni apocalipsa atunci ar insemna k biblia minte putea ff bn sa spuna ca va veni apocalipsa at cand va esua un experiment idiot...Very Happy




ma rog sper sa intelegeti ce vreau sa spun stiti nus buna la rom:p a da nu cred in ozneuri si cacaturi de astea adik nuj:-??

amethyst

Mesaje : 32
Data de înscriere : 06/09/2008

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  Laura Mar Sept 16, 2008 6:53 pm

dar uite inca ceva...:-?...daca tu crezi in Dumnezeu...dc nu crezi ca ar putea exista si extraterestrii?...adica pana la urma nici Dumnezeu si nici extraterestrii nu s-au aratat lumii intregi ... doar semne cum ca ar exista anumitor persoane Very Happy
Laura
Laura
Admin

Mesaje : 106
Data de înscriere : 25/08/2008

Sus In jos

Eu incep ca de fiecare data topicul :D Empty Re: Eu incep ca de fiecare data topicul :D

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum