Let's have some Party
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ora Exacta
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Profile Views

Get your
Ultimele subiecte
» Autobuzul...
Autobuzul... EmptyMar Feb 17, 2009 4:41 pm Scris de emanuelm

» Filme horror ..:D
Autobuzul... EmptyJoi Ian 08, 2009 10:11 am Scris de ddenis

» World of Warcraft
Autobuzul... EmptyJoi Ian 08, 2009 10:04 am Scris de ddenis

» Alte filme vizionate
Autobuzul... EmptyMier Ian 07, 2009 9:54 pm Scris de Laura

» adio plictiseala!:D
Autobuzul... EmptyMar Dec 30, 2008 12:08 pm Scris de Laura

» Hancock | E super |
Autobuzul... EmptyMar Dec 23, 2008 10:52 pm Scris de Laura

» Superhero movie
Autobuzul... EmptyMier Dec 10, 2008 10:07 pm Scris de Laura

» Bancuri I ...
Autobuzul... EmptyDum Noi 16, 2008 11:49 am Scris de amethyst

» cititi si luati aminte
Autobuzul... EmptyLun Oct 27, 2008 11:00 pm Scris de dee-dee

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Autobuzul...

In jos

Autobuzul... Empty Autobuzul...

Mesaj  emanuelm Mar Feb 17, 2009 4:41 pm

Pentru cine nu ma cunoaste ... sunt elev si spre nenorocul meu tre sa merg acasa cu autobuzul. Azi... foarte bucuros... veneam de la scoala. Eram mai multi colegi in acel autobuz, insa eu stateam langa o colega undeva in fata. Totul bine si frumos...:X...pana cand urca un nene mai in varsta undeva pe la mijloc. Tin sa subliniez ca nu eram singurul "copil mucos" care stateam pe scaun. Si in cateva secunde incepe scandalul. O doamna...care statea langa acel domn in varsta mi se adreseaza cu o formula de mahala numindu-ma printre multe altele "prost" si "needucat". Ma ridic si in timp ce ma ridicam am incercat sa ii spun ca acel scaun pe care stateam eu nu e pentru persoanele in varsta sau cu hadicap...sau mai stiu eu ce si ca daca vrea cnv sa imi ia locul trebuie sa se adreseze frumos ...poate un te rog...si un multumesc. Si atunci a inceput simfonia Smile) cred ca am fost chior si nu am observat ca sunt cam 20 batrani prin autobuz. si cand tipa tot autobuzul la mn e destul de ciudat....dar nu ma deranja foarte mult pt ca eram deja obisnuit si in al 2-lea rand eram in centrul atentiei :>:>:>:>=)) dar colega mea s-a simtit jenata... si nuj sigur dar poate s-a suparat pe mn (mi-a zis ca mai bn inchideam gura) lol!

asta e doar una din numeroasele mele peripetii din autobuz...care vor aparea in episodul doi (sa speram) Smile)

si acum apare intrebarea....CINE E NEEDUCAT??

astept raspunsul...si eventula daca aveti si voi aventuri de prin autobuz pline de peripetii.

P.S. :daca am gresit cu cv...nu urlati....vorbiti calmi ca inteleg mai bn
emanuelm
emanuelm

Mesaje : 15
Data de înscriere : 07/09/2008
Varsta : 31
Localizare : iasi....

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum